O mně

Pája Doležalová
(roz. dohnalová)

S výcvikem svých pejsků jsem začala už v roce 2002 na cvičáku v Třebíči (od roku 2009 jako instruktor). O dva roky později jsem začala závodit v agility, splnila i pár zkoušek poslušnosti. Když jsem si pořídila malou Ciri, přesunula jsem se na studia do Brna a přihlásila se na cvičení do Čebína k Martině Klimešové. Poznala jsem tak kouzlo pozitivní motivace a shapingu, čemuž se věnuji dodnes a pomocí této metody cvičím psy pro sport i v běžném životě. Cvičila jsem nejen s Martinou, ale také s jejím mužem Carlem Magnoli. Poslední roky s Iduškou cvičíme s Jančou Zvonkovou taktéž v Čebíně.
Prošla jsem agility tréninky i s Olgou Edrovou, Ivou Kremláčkovou, Radovanem Liškou a dalšími trenéry.
Mám za sebou komunikační lekce, semináře s Lenkou Blachovou z Koiry a zajímavé školení s italským trenérem Vitem, přednášku od Gabby Harris, lekce s Františkem Šustou a dalšími.
V mém pejskařském životě mě obrovsky posunula Verča Gesierichová. Verča mě mnohé naučila nejen co se týče pozitivní motivace a shapingu, výchovy pro běžný život, ale také díky ní vím, co je dogfitness. Verča mi ukázala jak pracovat s balančními pomůckami, cvičit na míči, jak připravit psa na výkon a jak ho správně zklidnit po výkonu – to vše velice důležité pro všechny sportující psy, aby vydrželi zdraví a v kondici co nejdelší dobu.
Díky Čebínu, Verči a pozitivní motivaci vím, že toto je moje cesta. Dělat agility (a nejen to) bezpečně, s logicky navazujícím systémem učení.

Moje holčičky

Ida

  

 Agility  Rožnov 2016 – Součet LA1 – 1. místo
 Jumping Bílsko 2016 – 3. místo
 Trojzkoušky Třebíč 2016 – Součet LA2 – 2. místo
 Trojzkoušky Přerov 2017 – LA2 – 3. místo
 Dvojzkoušky Hodonín 2017 – LA2 – 1. místo
 Agility Kutná Hora 2017 – 2. místo
 Vousatý pohár pro BC – Agility – 1. místo
 kategorie LA3
 Poslušnost Working testy pro BC – Primary, Junior, Intermediate
 Dogdancing MoD1, MD1, HtM1, DwD1, F1, DwD2, MD2, HtM2
Ciri

 

 Agility 2. vicemistr Bearded collií 2012
 Mistr Bearded collií 2014
 2. vicemistr Bearded collií 2016
 kategorie LA2
 Poslušnost ZZO, ZOP, BH, StPr1
Working testy pro BC – Primary, Junior, Intermediate, Senior
 Dogdancing MoD1, MD1, HtM1, DwD1, F1, DwD2